1. Košík

2. Dodacie údaje
3. Súhrn
4. Dokončené
Názov
Množstvo
Cena
Celkom

CELKOM
0,00 €
Spôsob dopravy
 
Spôsob platby
Popis dopravy

Zásielku si vyzdvihnete na zvolené pobočke siete Zásielkovňa. Zásielka može mať maximálný rozmer najdelšej strany 70 cm a súčet strán 120 cm.
Expedícia každý deň. Dodanie Bratislava D+1, ostatné pobočky D+2

+3,50 €
Popis dopravy

Tovar zasielame Zmluvným balíkom Slovenskej pošty. Zásielka je pojistená. Zásielka sa nedoručuje na adresu, je uložena na pošte po dobu 18 dní. O uložení zásielky Vás pošta informuje. Zásielku odosielame len v útorok (expedícia v pondelok popoludní). Dodanie do 3 pracovných dní.

+4,10 €
Popis dopravy

Tovar zasielame Zmluvným balíkom Slovenskej pošty. Zásielka je pojistená a v cene je dodanie do domu adresáta. V prípade nezastihnutia adresáta je zásielka uložena na pošte po dobu 18 dní. O uložení zásielky Vás pošta informuje. Zásielku odosielame len v útorok (expedícia v pondelok popoludní). Dodanie do 3 pracovných dní.

+4,30 €
Popis dopravy

Objednávky zasielané kurierom vybavujeme najneskôr do 2 pracovných dňou. Pokiaľ by to nebolo možné, kontaktujeme Vás. Pokiaľ je to možné, odosielame objednávky došlé do 12:00 ešte ten istý deň. Dodanie na zadanú adresu do 3 dňou - len v pracovných dňoch

+6,30 €
Popis dopravy

Objednávky zasielané kurierom vybavujeme najneskôr do 2 pracovných dňou. Pokiaľ by to nebolo možné, kontaktujeme Vás. Zásielka je doručovaná do 48 hodín od predaní zásielky kurierovi (len v pracovných dňoch). Pokiaľ pripadá koniec lehoty pre doručenie na sobotu, nedeľu alebo sviatok, je zásielka doručovaná najbližší ďalší pracovný deň.

+8,00 €
Popis dopravy

Objednávky zasielané kurierom vybavujeme najneskôr do 2 pracovných dní. Pokiaľ by to nebolo možné, kontaktujeme Vás. Zásielka je doručovaná do 48 hodín od predaní zásielky kurierovi (len v pracovných dňoch). Pokiaľ pripadá koniec lehoty pre doručenie na sobotu, nedeľu alebo sviatok, je zásielka doručovaná najbližší ďalší pracovný deň.

+8,00 €
0 €
+1,20 €
0 €
 

Vytvorené systémom www.webareal.sk

OTRkYzhjZ